Kierownik laboratorium - technik

Nowoczesna klinika stomatologiczna

(Warszawa - Mokotów)

zatrudni osobę na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Koordynacja przepływu prac między gabinetami a odpowiednim działem laboratorium (akrylowe, ceramiczne, skanowanie- podbudowy)
  • Organizacja pracy techników adekwatnie do ilości umówionych pacjentów i rodzaju prac,
  • Zamówienia materiałowe i sprzętowe do laboratorium
  • Znajomość i egzekwowanie protokołów obowiązujących w klinice
  • Współpraca z podwykonawcami
  • Kontrola jakości wykonywanych prac
  • Rejestr prac zamówionych i wykonanych reklamacji

  Nasze oczekiwania:

  • Min 3 lata doświadczenia
  • Doświadczenie jako technik ceramista (mile widziane dodatkowo doświadczenie w wykonywaniu prac akrylowych na implantach)
  • Umiejętność zarządzania ludźmi
  • Sumienność
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Konieczna znajomość języka angielskiego (poziom średniozaawansowany)

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Zależne od doświadczenia wynagrodzenie – od 8000zł brutto

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania CV na adres:

REKRUTACJA@PORTAL-MEDICA.PL

W tytule wiadomości prosimy napisać : Kierownik laboratorium-technik

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez iVision s.c. z siedzibą w Szczecinie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).