Lekarz medycyny rodzinnej, internista (ew. pediatra) - Poznań

Specjalistyczne centrum medyczne mieszczące się na terenie Poznania (woj. wielkopolskie)

Zatrudni:

Lekarza medycyny rodzinnej/chorób wewnętrznych (internistę z uprawnieniami do prowadzenia listy aktywnej pacjentów).

Planowana data rozpoczęcia współpracy: od grudnia

Lekarz med. rodzinnej, internista (ew. pediatra)

Zadania:

  • Diagnostyka i leczenie pacjentów zgodnie z aktualną wiedzą i sztuką medyczną
  • Dbałość o wysokie standardy medyczne, dobra organizacja pracy, znajomość obsługi komputera
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej (- Mile widziane przyjmowanie dzieci, w poradni zatrudniamy 3 pediatrów)

Wymagamy:

  • Wykształcenie wyższe medyczne, aktualne prawo wykonywania zawodu
  • Ukończona specjalizacja z medycyny rodzinnej lub chorób wewnętrznych lub pediatrii
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie i lojalność, punktualność
  • Ubezpieczenie OC Lekarza
  • 5 letniego doświadczenia

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie kontraktu na czas nieokreślony ( 12000,00 zł mies/brutto)
  • Elastyczne godziny pracy - 5,5H dziennie w poradni oraz 1,5 H wizyty domowe (1-2 pacjentów na trzy miesiące)
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Wsparcie systemów informatycznych w pracy lekarza np. baza leków
  • Estetyczne i nowoczesne wyposażenie poradni
  • Dobrą i miłą atmosferę
  • Pracę w komfortowych warunkach bez tłumu pacjentów w poczekalni
  • Pomoc w poszukiwaniu mieszkania

Dodatkowe szczegóły : poradnia posiada niewielką liczbę pacjentów

W przypadku zainteresowania zachęcamy do wysłania CV drogą mailową: c.szymanowski@portal-medica.pl lub o kontakt telefoniczny: 664336724

lub