Ordynator Oddziału Ginekologiczno-Położniczego w Austrii

Austriacka Klinika podejmie współpracę z lekarzem ginekologiem-położnikiem, który obejmie stanowisko:

Ordynatora Oddziału Ginekologiczno-Położniczego

Szpital znajduje sie w jednym z najpiękniejszych regionów wakacyjnych w Austrii. Zatrudnia około 300 pracowników, zapewniając opiekę medyczną na najwyższym poziomie.

Coś o Tobie:

  • Posiadasz kilkuletnie doświadczenie jako specjalista w dziedzinie ginekologii i położnictwa
  • Potrafisz w sposób strategiczny patrzeć w przyszłość
  • Ekonomiczne myślenie i działanie są dla ciebie ważne
  • Masz doświadczenie w zarządzaniu (szczególnie zasoby ludzkie i organizacja)
  • Posiadasz zdolności organizacyjne i umiejętność współpracy z innymi grupami zawodowymi

Twoje zadania:

  • Profesjonalne i organizacyjne zarządzanie Oddziałem ginekologii i położnictwa według uznanych standardów jakości
  • Dalszy rozwój oferty medycznej szpitala
  • Zarządzanie - zwłaszcza w kwestiach rozwoju personelu medycznego

Co możemy Ci zaoferować?

  • Odpowiedzialny i zróżnicowany zakres działalności, duże możliwości rozwoju osobistego
  • Niezwykle atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość zabrania ginekologa / położnika do swojego zespołu
  • Wysoką jakość życia - pracę w miejscu, do którego inni wyjeżdżają na wakacje

Jeśli czujesz, że ta oferta jest właśnie dla Ciebie, skontaktuj się z nami

pod numerem telefonu (+48)792999910, mailowo : rekrutacja@portal-medica.pl lub wypełniając formularz aplikacyjny.