Pielęgniarka instrumentariuszka - Ząbkowice

Do szpitala w Ząbkowicach Śląskich (woj. dolnośląskie) posiadającego oddziały : chorób wewnętrznych, chirurgii ogólnej, pediatryczny, ginekologiczno-położniczy, neonatologiczny i Szpitalny Oddział Ratunkowy pilnie poszukujemy na poniższe stanowisko:

Pielęgniarka instrumentariuszka

Pielęgniarka instrumentariuszka Ząbkowice

Twoje zadania:

1. zapoznanie się ze szczegółami planu zabiegów chirurgicznych, ginekologiczny i położniczych /ew. dodatkowa konsultacja z lekarzem operującym/,

2. przegląd stanu gotowości sal operacyjnych do przeprowadzenia zabiegów zgodnie z

zaplanowanymi technikami i sposobami /przygotowanie i rewizja sprawności sprzętu i urządzeń

3. przygotowanie odpowiednich narzędzi i materiałów medycznych w ilościach zgodnych ze standardami przyjętymi w bloku operacyjnym,

4. -przygotowanie sprzętu i środków niezbędnych do wykonywania bieżącej dezynfekcji i mycia narzędzi chirurgicznych

5. realizacja zadań pielęgniarskich w strefie jałowej, ze szczególnym uwzględnieniem zasad:

  • chirurgicznej dezynfekcji rąk oraz aseptycznego ubrania ,
  • prawidłowego pobierania i nadzorowania ilości narzędzi i materiałów medycznych,
  • aseptycznego przygotowania stolików z narzędziami,
  • bezpiecznego i zgodnego z planem zabiegów, ułożenia pacjenta na stole operacyjnym z jednoczesnym zapewnieniem mu wygody oraz warunków do zachowania intymności,
  • przygotowania zespołu chirurgicznego do aseptycznego wykonania zabiegu operacyjnego,
  • bezpiecznej obsługi urządzeń wykorzystywanych podczas zabiegów,
  • sprawnego dostarczania i nadzoru nad racjonalnym zużyciem materiałów /gazików ,nici chirurgicznych, implantów, leków itp./

Wystarczy, że spełniasz poniższe wymagania:

* Minimalna liczba lat doświadczenia: co najmniej 1 rok

Pożądane umiejętności zawodowe :

1. Ukończona specjalizacja lub kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa operacyjnego

2. Kurs RKO

3. Kurs EKG i przetaczania krwi.

Zapewnimy Ci:

1. Dowolny rodzaj umowy w zależności od Twoich preferencji

2. Pracę od zaraz w wymiarze pełnego etatu w systemie zmianowym

3. Bezterminowy okres zatrudnienia/współpracy

4. Stawka - Bardzo wysokie wynagrodzenie, również do negocjacji - o stawce poinformuję telefonicznie.

W przypadku zainteresowania zachęcamy do kontaktu z nami 664336724, c.szymanowski@portal-medica.pl

lub