Praca - Lekarz chirurg - Swarzędz - koło Poznania

Placówka medyczna mieszcząca się w Swarzędzu, pilnie zatrudni na stanowisko:

Chirurg ogólny

Liczba wakatów: 2 - w niepełnym wymiarze etatu

Zadania:

- praca w poradni AOS

- praca w Szpitalu i Ambulatorium

Idealni kandydaci:

AOS - specjalizacja II stopnia / pełna

Szpital i Ambulatorium - specjalizacja II stopnia/ pełna lub w trakcie specjalizacji;

Minimalna liczba lat doświadczenia: 2- 3 lata

Pożądane umiejętności zawodowe i inne wymagania:

- doświadczenie w drobnych zabiegach chirurgicznych;

- możliwość kilku dyżurów w miesiącu

- obsługa komputera - systemu HIS

Oferujemy:

  • Kontrakt lub umowę o pracę od zaraz, na czas nieokreślony w przypadku kontraktu, w przypadku umowy o pracę - 3 miesięczny okres próbny
  • Wynagrodzenie: ustalane indywidualnie
  • zwrot kosztów dojazdu do Swarzędza

Wymiar czasu pracy:

AOS - 2-3 razy w tygodniu

Szpital i Ambulatorium - kilka dyżurów w miesiącu 17 lub 24h lub 8-15

Serdecznie zapraszamy do kontaktu nami w przypadku zainteresowania

Tel: 664336724, oraz zachęcamy do wysłania CV -> c.szymanowski@portal-medica.pl

lub