Technik dentystyczny - akryl

Nowoczesna klinika stomatologiczna

(Warszawa - Mokotów)

zatrudni osobę na stanowisko:

 Technik dentystyczny

Zakres obowiązków:

  • Odlewanie i artykulacja modeli
  • Wykonywanie uzupełnień ruchomych całkowitych i częściowych
  • Wykonywanie koron i mostów tymczasowych i akrylowych
  •  Wykonywanie mostów pełnoakrylowych i mostów na podbudowie akrylowej mocowanych do implantów
  • Wykonywanie szyn i nakładek do wybielania
  • Zamawianie materiałów do laboratorium stosownie do potrzeb

Nasze oczekiwania:

  • Min 2 lata doświadczenia na stanowisku – akrylista
  • Doświadczenie w pracy z implantami
  • Wysoka estetyka wykonywanych prac
  • Organizacja pracy
  • Praca metodą wlewową
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie B

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Zależne od doświadczenia wynagrodzenie – minimum 5 tysięcy brutto

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania CV na adres:

REKRUTACJA@PORTAL-MEDICA.PL

W tytule wiadomości prosimy napisać : Technik dentystyczny -akryl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez iVision s.c. z siedzibą w Szczecinie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).