Praca - Lekarz Ortodonta - Warszawa

Lekarz ortodonta

Miejsce pracy: Warszawa, Mokotów

Zadania:

  • Konsultacje ortodontyczne
  • Diagnozowanie i leczenie wad zgryzu
  • Leczenie ortodontyczne dzieci i dorosłych
  • Aparaty ortodontyczne stałe (kosmetyczne, metalowe)
  • Aparaty ortodontyczne ruchome
  • Profilaktyka ortodontyczna

Od kandydata oczekujemy:

  • min. 2-3 lata doświadczenia
  • zaangażowania
  • dobrej organizacji pracy
  • empatii i życzliwego nastawienia do Pacjenta
  • dyskrecji
  • punktualności
  • mile widziana dobra znajomość języka angielskiego oraz specjalizacja

Oferujemy:

  • dostęp do nowoczesnego sprzętu diagnostycznego na miejscu (rtg panoramicze + cefalometria + TK)
  • stabilność zatrudnienia w firmie międzynarodowej
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość dofinansowania nauki jęz. angielskiego

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt:

  • tel.: 696 059 440
  • mail: n.szablowska@portal-medica.pl

O nas

Nasze usługi polegające na aktywnym poszukiwaniu pracowników medycznych adresujemy do placówek, które borykają się z problemami kadrowymi od dłuższego czasu lub szukają wysokich i rzadkich kwalifikacji u swoich pracowników.

Polska

Telefon

+48 696 059 445

Bądź na bieżąco